LIIKMETELE

RIIDEAIT on avatud samal ajal Toiduaidaga.  Lisaks jagatakse peredele  kodukeemiat ja -tarvikuid jm. Valik on pidevalt muutuv, sõltuvalt meile annetatud kaupadest. 


TOIDUAIT on avatud kolmapäeviti ja reedeti - iga soovi avaldanud perel on võimalus saada 1 toidukast nädalas. Liit teeb koostööd Toidupanga ja teiste partneritega. Info ruumide lahtioleku aegade kohta saadetakse uutele liikmetele e-mailiga. Muudatustest antakse samuti teada kasutades sama kanalit.KULTUUR JA VABA AEG
Pakume iga kuu erinevaid tasuta või väga soodsaid võimalusi vaba aja veetmiseks või kultuuriüritustest osa saamiseks (teater, kino, kontserdid, festivalid, koolitused...)

MUUD VÕIMALUSED
Aeg-ajalt saame toetavate organisatsioonide või ettevõtete abiga pakkuda erinevaid võimalusi, mida ei ole nimetatud ülal.

Kõigest antakse teada e-postiga ja Facebook'i lehel. Tule liitu meie Facebooki grupiga, otsingusõna Lasterikkad. Tere tulemast meie Liitu!

P.S. Palun anda Liidu liikmetel teada, kui muutub pereliikmete arv! Iga uus ilmakodanik saab Liidu poolt kingituse! Vastsündinu kinkekomplekt sisaldab palju vajalikku  beebile!