Hea suurpere vanem!

Eesti tuntuim hambakliinik CityMed  ja Eesti Lasterikaste Perede Liit on alustamas heategevuslikku projekti, mille eesmärgiks on kinkida terved hambad kuni sajale suurpere emale ja isale. Heategevusprojekti käigus teostatakse esmast ravi, lihtsamaid proteesimisi või välja tõmbamisi Tallinnas asuvas kliinikus. Projekti eelarveline maht on 30 000 eurot.

CityMed asub Tallinnas http://www.citymed.eu/citymed/ , olles väga erilise ning sümpaatse sisekujundusega kliinik. Kuid veelgi tähtsam, seal on tegutsemas professionaalne ning pühendunud meeskond. Kliinikumi juht doktor Meeme Mõttus: „Olles sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte soovime aidata lasterikaste perede vanemaid, kelle hambad ei ole ajahambale parimal viisil vastu pidanud“.

Juhul kui Sinul või Sinu abikaasal on muret hammaste tervisega esita oma taotlus SIIN. Loodetavasti saame just Sulle valmistada rõõmu oma heateoga. Juhul kui Sa mingil põhjusel ei osutu valituks, siis tea, et siin armsal Eestimaal on olemas suure südamega inimesi, kes hoolivad suurperedest. Ja küllap saame siis mõnel teisel korral just Sulle rõõmu valmistada.

Taotlusi võetakse vastu kuni 31 märtsini

Lugupidamisega

CityMed Hambakliinik ja Eesti Lasterikaste Perede Liit